Süryani Büyüsü

Büyüler dünyaya etki ederken dünyada var olmayan ve gaybi evrenlere ait enerjileri kullanırlar. Bu enerjiler öylesi güçlüdür ki, insanların hayatını baştan aşağı değiştirebilir. Tam olarak bu sebeplerden dolayı, büyü binlerce yıldır insanların hayatındadır ve en yüksek konumdakinden, halkın içerisine kadar herkes tarafından bilinerek kullanılır.

Büyü uygulamalarının her biri özel bilgi gerektirir. Kimi zaman maddi dünyaya ait ilimler, kimi zaman sadece medyum hocalar tarafından bilinen ve el verme gibi yöntemlerle nesilden nesile aktarılan gaybi bilgilerden oluşan bu geniş havuz, her daim genişletilmeli ve yeni şeyler öğrenilmelidir. Bu sayede medyum hocalar doğru büyüleri yapabilir ve ihtiyaç duyulan çalışmaları tamamlayabilir. Süryani büyüsü de aynı şekilde, bu tarz bilgiler olmadan hiçbir koşulda gerçekleştirilemez.

Nasıl ki bir doktor uzun yıllar eğitim alarak hastalara bakmaya ve tedavi sunmaya başlıyorsa, manevi alemlerin doktorları olarak tanımlanabilecek medyum hocalar da aynı şekilde çalışır. Uzun seneler boyu eğitim alır, enerjileri tanır ve doğuştan gelen nefes güçlerini kullanırlar. Böylece, süryani büyüsü veya herhangi bir başka büyüyü yapmayı başarırlar.

Medyum hocalar haricinde büyü yapabilmek imkansızdır. İnternette ve başka kaynaklarda çok sayıda yöntem yer alıyor olsa bile, bu yöntemlerin geçerliliği olmadığı için süryani büyüsünü evde yapmak mümkün değildir. Bu büyüyü yapabilmek için bilgi ve deneyim gerekir. En doğru yöntemlere ulaşılmış bile olsa, büyü konusundaki hassas noktalar bilinmediğinden büyü yapılamaz. Örneğin, bağlama amacıyla süryani büyüsü yapılmasının etkisiz olduğunu, bunun yerine papaz veya canbar büyüleri tercih edilmesi gerektiğini bilmeyen bir kişi, süryani büyüsü yapmaya çalışırsa, tekniği doğru bile olsa istediği sonucu alamayacaktır. Bu ve bunun gibi onlarca farklı örnekten dolayı, evde süryani büyüsünü yapmak imkansızdır.

Medyumyorumsikayet.net’e gelen tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir