Vefk Yaptıranların Yorumları

Gaybi alemler ile alakalı hangi çalışma olursa olsun, bu çalışmanın dünyevi aleme etki edebilmesi için belli bir süre geçmesi gereklidir. Her olguda olduğu gibi, fiziksel dünyada bile sonuçlar anında alınamazken, gaybi dünyada da benzer şekilde, anında bir konuda sonuç alabilmek mümkün değildir. Bu nedenle, her ne olursa olsun, mutlaka belli bir süre beklenmeli ve çalışmanın olgunlaşması sağlanmalıdır.

Vefk yapan hocalar, gaybi alemlerin en kadim uygulamalarından olan vefkler konusunda çalışmaya başladıkları zaman, hangi süre zarfında sonuç vereceğini net olarak söyleyemeyebilirler. Çoğu zaman, aldığınız ilk andan itibaren etkisi görülmeye başlanan vefkler, bazı uygulamalar söz konusu olduğunda daha uzun sürede etkisini gösterebilir. Bu durum, tamamen yapılan çalışmaya ve çalışmayı gerçekleştiren kişinin yeteneklerine bağlı olarak değişmektedir.

Gaybi alemlerin enerjileri çok kolay anlaşılır şeyler değildir. Bu nedenle, sadece gaybi alemle kalmayarak, işin içine bir de dünyevi alem girdiği zaman, ne etkiyi ne zamanda göreceğimizi bilmek imkansıza yakındır. Vefk yapan hocalar da bunun bilincinde oldukları için, her çalışmada söz konusu olayı göz önünde bulundurur ve buna göre süre verir.

Vefk yapan hocalar, bir kişi için vefk çalışmasına başladıkları zaman, birbirinden karmaşık hesaplamalar yaparlar. Bu hesaplamalar sonucunda elde edilen bilgiler değerlendirilir ve en doğru uygulamaya karar verilir. Bu uygulamanın ne olacağı, hangi yöntemler kullanılacağı belirsiz olduğu için, vefk yapan hoca ne kadar sürede bu işlemi yapacağını hemen bilemeyebilir.

Ortalama olarak bir haftada hazırlanan vefkler, bazı özel durumlarda daha kısa veya daha uzun sürelerde teslim edilebilir. Bu durum tamamen hocanın yaptığı çalışmaya göre değişkenlik gösterecektir. Eğer vefk yapan hoca uygun görürse, bir vefk aynı gün içerisinde hazırlanıp teslim bile edilebilir.

Medyumyorumsikayet.net’e gelen tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir