Adet Kanı Büyüsü

İnsanlar, sevdikleri kişileri hayatlarında tutabilmek için farklı yollara başvurabilmekteler. Özellikle, tarihin insanlar arasındaki ilk sosyal ilişkilerinden biri olan evlilik konusu işin içine girdiği zaman, sevdiğiniz kişi ile bu kutsal bağı kurmayı istemek gayet doğal kabul edilmektedir.

Evlilik konusuna gelindiği zaman, bu bağın oluşturulabilmesi için kimi zaman büyü yoluna başvurulabilmekte. Genel adıyla evlilik büyüsü olarak adlandırılan bu uygulamalarda, kimi zaman daha fazla etki yaratabilmek için adet kanı büyüsü gibi çalışmalardan da yararlanabilmektedir.

Medyum hocalar, büyü talep eden kişinin durumunu inceleyerek çalışmaya başlarlar. Eğer kişinin durumu, evlilik amacıyla adet kanı büyüsü yapılmasına müsaitse, karşı taraf da incelenerek, buna uygun olarak gerekli çalışma başlatılır. Medyum hocaların bu şekilde yaptıkları incelemeler, gerek adet kanı büyüsü, gerekse başka bir büyü ile evlilik bağının kurulmasını mümkün kılabilir.

Büyü oldukça ciddi bir konu olduğu için, pek çok medyum hoca her şeyden önce mutlaka kişilerin durumunu inceler. Kişilerin ihtiyaç duydukları çalışmayı yapar ve buna uygun şekilde sonuç beklerler. Bu nedenle, eğer medyum hoca gerekli görüyorsa, evlilik için adet kanı büyüsü uygulaması yapılabilir.

Hangi büyünün kimde etkili olacağı tamamen medyum hocanın gözlemi ile belirlenir. Bu yüzden, ister adet kanı büyüsü, ister farklı bir yöntem kullanılıyor olsun, büyü yaptıran kişinin istediği elde edilebilir. Tamamen kişinin talebi doğrultusunda, bu talebi en rahat gerçekleştirebilecek yöntemi arayan medyum hocalar, bunun için farklı yöntemler kullanabilirler.

Teoride, papaz büyüsü ile evlilik bağının oluşturulması mümkündür. Ancak bu bağın papaz büyüsü ile kurulup kurulmayacağına dair son takdiri her zaman medyum hocaya aittir. Eğer medyum hoca, o şekilde yapılan büyünün verimli olacağını düşünüyorsa, o zaman papaz büyüsü ile bu bağ oluşturulabilir, aksi durumda farklı bir büyü yöntemi uygulanacaktır.

Medyumyorumsikayet.net’e gelen tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir