Geri Getirme Büyüsü

Büyü uygulamalarını yaparken hiçbir zaman tek bir yönteme bağımlı kalınamaz. Medyum hocalar, en ufak bir çalışmada bile pek çok alternatif yöntem uygulayarak hareket eder. Bunun en temel sebebi, her büyü yönteminin kişiye özel olarak belirlenmesinin elde edilecek olan enerjiyi yükseltmesi, böylece büyünün çok daha etkili olmasını sağlamasıdır. Geri getirme büyüsü için de geçerli olan bu durum, her medyum hocanın kendine özgü bir teknik geliştirmesine yol açmaktadır. Geri getirme büyülerinin tamamında görebileceğiniz bu tarz değişikliklerin temel sebebi budur.

Yaygın olarak karşımıza çıkan yanılgılarda, hocaların şehirlere veya bulundukları yere göre farklı teknikler uyguladığı söylenmektedir. Bu durum tamamen yanlış olduğu gibi, büyü yaptıracak kişiyi fazlasıyla yanıltmaktadır. Geri getirme büyüsünün şehirden şehre değişkenlik göstermesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Bu farklılığın tek sebebi, büyüyü yapan medyum hocanın kişisel olarak tercih ettiği yöntemlerdir.

Bir medyum hoca, hangi büyü olursa olsun, büyü yapmadan önce kişinin enerjisini inceler. İşin içerisinde başka faktörler varsa, geri getirme büyüsü gibi birden fazla kişiyi ilgilendiriyorsa, iki kişinin de enerjisi incelenir, buna göre bir faktör belirlenir. Bu aşama büyünün tutması için kritiktir, bu yüzden her medyum hoca tarafından özenle ele alınır.

Geri getirme büyüsü yapılırken, her medyum kendine özgü bir yöntem kullanabilir. Aynı kişi için, iki farklı medyumun farklı farklı yöntemler kullandığı bile sıkça görülebilen, normal bir durumdur.

Medyumyorumsikayet.net’e gelen tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir