Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü, yaygın olarak kullanılıyor ve pek çok medyum hoca tarafından yapılıyor olsa da, bu büyünün gerçek etkisini görebilmek için belli başlı konulara dikkat edilmesi gereklidir. Elbette bu konulara dikkat edecek olan kişi, medyum hocanın kendisidir. Medyum hoca, büyünün her aşamasıyla ilgili olduğu için, büyüyü yaptıran kişinin olaylara herhangi bir şekilde müdahil olmasına gerek yoktur.

Medyum hocalar, ayırma büyüsü yaparken öncelikle kişilerin ruh hallerini, enerjilerini ve buna benzer diğer enerjisel etkilerini incelerler. Öncelikli olarak, bu büyülerin tutması için, büyü yapılacak kişinin enerjisinin tanınması gerektiği için, medyum hoca her şeyden önce enerjileri kontrol eder.

Enerjiler kontrol edildikten sonra, büyü yapılacak olan kişiye en uygun yöntem belirlenir. Olayın içerisinde iki kişi olduğu için, medyum hoca, her iki kişinin de enerjisini kontrol etmek zorundadır. Bu ve buna benzer pek çok dikkat edilmesi gereken noktaya sahip olan ayırma büyüsü, medyum hocanın tüm yeteneklerini kullanmasını gerektirir.

Medyum hoca, ayırma büyüsü yaparken diğer büyülere kıyasla daha fazla bilgiye ihtiyaç duyar. Aynı şekilde, diğer büyülere kıyasla çok daha fazla emek isteyen bu büyüde, büyüyü yaptıracak olan kişinin, doğru medyum hocayı bulması çok önemlidir.

Eğer medyum hoca yeteri kadar yetenekli değilse, yaptığı büyü tutmayacaktır. Yetenek kadar önemli olan bilgi birikimi de ayırma büyüsünün tutup tutmayacağını belirleyen bir diğer unsurdur. Eğer medyum hoca ayırma büyüsü yaptığında, doğru teknikleri kullanmazsa, yine büyü başarısız olacak ve aynı şekilde kişiler üzerinde herhangi bir etkisi bulunmayacaktır. Bu nedenle, özellikle ayırma büyüsü gibi hassas bir büyü yaptırmayı düşünüyorsanız, mutlaka işinin ehli ve yaptığı çalışmaya saygısı olan, bilgi birikimi yüksek bir medyum hoca bulmanız gereklidir.

Medyumyorumsikayet.net’e gelen tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir