Hollanda Medyum Hollanda Medyum Hocalar

Özellikle medyumluk söz konusu olduğu zaman, pek çok kişi medyum hocaların bulunduğu ülkeden ve faaliyet gösterdikleri alanlardan çekinmekte. Hollanda medyum hocaları gibi, yurtdışında faaliyet gösteren ve yaptıkları işi gerçekten hakkıyla yapan kişilerle çalışmak istemeyerek, haklı sebeplerden dolayı kendi ülkelerindeki, Türkiye’deki medyum hocalara büyü yaptırmak isteyen kişiler, bir medyum hoca ile uzaktan çalışıp çalışamayacaklarını merak etmektedir.

Medyum hocalar, yaptıkları büyü çalışmalarında hiçbir zaman dünyevi alemin mesafelerine bağlı kalmazlar. Gayb alemi, tüm dünyayı sınırlar olmaksızın sarmaktadır. Bu alemin enerjilerini kullanarak gerçekleşen büyü, vefk ve diğer çalışmalar da aynı şekilde herhangi bir mesafeye takılı kalınmaksızın gerçekleştirilebilir. Bu doğrultuda, ister Hollanda medyum hocalarıyla, ister başka bir ülkenin hocasıyla çalışmak mümkündür.

Avrupa’da yaşayan kişiler, genellikle kendi memleketlerinde faaliyet gösteren medyumlar ile çalışmak isterler. Özellikle Hollanda, Almanya gibi Türk nüfusun fazla olduğu ülkelerde, gerçek anlamda medyumluk işiyle uğraşan, çok  başarılı hocalara rastlamak mümkündür. Bu doğrultuda, eğer Hollanda’da yaşıyorsanız ve bir medyum hoca arayışı içerisindeyseniz, Hollanda medyum hocalarından biriyle çalışmanızda herhangi bir problem olmayacaktır.

Ancak, eğer Türkiye’de bir hoca arıyorsanız, çalışmaya başlamadan önce mutlaka bulunduğunuz yeri söylemeniz gereklidir. Bazı çalışmalarda, kişinin hoca ile bir araya gelmesi gerekebildiği için, bu gibi durumlarda, hem ek masraf yapmamak hem de kendinizi zor durumda bırakmamak için, öncelikle durum hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapmanız önerilmektedir.

Hollanda medyum hocaları da, en az Türkiye’dekiler kadar başarılı ve işinin ehli insanlardan oluşur. Elbette arada çıkabilecek olan çürük elmalar, hocaların yorumlandığı sitelerde ve insanların çevrelerine verdiği referanslarla elenmektedir. Bu tarz bir problemle karşılaşmamak, gerçek bir medyum hoca bulabilmek için, mutlaka araştırmanızı iyi yapmanız ve kendini ispatlamış isimlerle çalışmanız önerilmektedir.

Medyumyorumsikayet.net’e gelen tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir