Mersin Medyum Mersin Medyum Hocalar

Medyum hocalar, büyü konusunda çocukluktan başlayan bir eğitim alırlar. Bu eğitim sonucunda, yapacakları büyü uygulamalarının ne kadar etkili olacağından, hangi yöntemleri kullanacaklarına kadar farklı alanlarda tecrübe edinirler. Bu tecrübeler, nefes güçleri ile birleşerek, bilgileri ışığında insanlara rehberlik eder. Mersin medyum hocaları da, tüm diğer hocalar gibi bu şekilde çalışır ve gerekli olan tüm uygulamaları bu doğrultuda gerçekleştirir.

Medyumların eğitimlerinde bir de insanlara yardımcı olma kısmı bulunur. Bu kısım, zor durumda olan hiç kimsenin geri çevrilmemesi gerektiğini net şekilde ifade eder. Bu nedenle, medyum hocalar, hiçbir zaman manevi alemlerin enerjisinden yararlanmak isteyen insanları reddetmezler. Mersin medyum hocaları da, bu anlayış ile hareket eder ve mümkün olduğu kadar, kendilerinden ricacı olan insanların taleplerini yerine getirir.

Bir büyüyü yapmamak, medyum hocanın kendi tercihidir. Çoğu medyum hoca kara büyü uygulamalarını kabul etmiyor olsa bile, bazı medyum hocalar, özel sebeplerden veya yapılmasının kişi için sakıncalı olacağını düşünerek sıradan büyüleri bile reddedebilir. Mersin medyum hocaları da, aynı şekilde diledikleri zaman aşk büyüsü yapmayı bile kabul etmeyebilirler. Bu durum, büyüyü yaptıracak olan kişinin enerjisi veya farklı etmenler ile alakalı değil, tamamen medyum hocanın kendi kararıdır. Bu gibi durumlarda, kişi hocanın kararına saygı duymalı ve eğer ihtiyaç duyuyorsa farklı medyum hocalara aynı büyü konusunda danışmalıdır.

Mersin medyum hocaları da, her medyum hoca gibi insandır ve bu unutulmamalıdır. Kimi zaman özel sebeplerden, kimi zaman açıklanması uygun olmayan ve bilgisi dahilinde elde ettiği, sır olan sebeplerden kaynaklı olarak büyü yapmayı reddeden medyumlar, kendilerine başvuran insanlar için her daim en hayırlısını dilerler. Bu nedenle, bir hoca bir büyüyü kabul etmiyorsa, ısrarcı olmak yerine, kabul edebilecek diğer hocalar ile görüşmek en doğrusudur.

Büyü bozma ile ilgili bilgi sahibi olmak için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Medyumyorumsikayet.net’e gelen tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir