Yıldızname

Yıldızname çalışmaları, pek çok konu için uygulanabilir. Yıldızname bakan hocalar, bu yüzden öncelikli olarak kişilerin hangi konuyla ilgili bu çalışmayı yaptırmak istediklerini sorarlar. Kariyerden ilişkilere kadar, her konuda yıldızname bakılarak, geleceğe dair bir takım tahminler elde edilebilir.

Yıldızname uygulamalarının en yaygını olan ilişkiler için yıldızname, bilinen her türlü fal ve benzeri çalışmadan daha etkili olarak kabul edilir. Özellikle, yıldıznamenin fal olarak görülmüyor olması, bu çalışmayı insanlara daha ilgi çekici kılmaktadır.

İlişkiler için yıldızname bakan hocalar, iki kişi arasında oluşabilecek anlaşmazlıkları, ilişkiyi gelecekte zedeleyecek olan durumları ve buna benzer konuları görebilirler. Adı üzerinde, yıldızlardan ve diğer gezegenlerin enerjilerinden, ebced ve astroloji ilimleri kullanılarak, yeri geldiğinde numeroloji gibi kadim ilimler işin içine katılarak ortaya çıkarılan yıldıznameler, insanların isteklerini ve bu konuyla ilgili bilmek istediklerini net olarak ortaya koymayı sağlamaktadır.

Yıldızname bakan hocalar, eğer bu işte uzmanlaşmışlarsa ve ilgili olan ilim dallarında başarılıysa, kendilerine başvuran kişiye baktıkları yıldızname ile fazlasıyla etkili sonuçlar almaktadırlar. Bu sonuçlar doğrultusunda, merak eden kişiler hayatlarını diledikleri gibi düzenleyebilir ve akabinde de daha mutlu olabilirler.

Yıldıznameler, hiçbir zaman ilişkiniz ile ilgili kesin şeyler söylemeyecektir. Geleceğin sadece Allah tarafından bilinebilecek olmasından dolayı, herhangi bir çalışma ile gelecek tahmini yapmak mümkün değildir. Aynı şey, yıldızname için de geçerlidir. Ancak, yıldızname bakıldığı zaman, bakan hocanın yeteneğine göre, bu uygulamadan çıkan sonuçlar atmanız gereken adımlar konusunda size rehberlik edebilir. Örneğin, ilişki için yıldızname baktırıyorsanız, ilişkinizin zayıf kısımları ortaya çıkabilir ve potansiyel zarar verme ihtimali olan durumlar göz önüne gelebilir. Bu durumda, bunları düzelterek, yıldızname sayesinde çok daha huzurlu ve uzun ömürlü bir ilişki elde edebilirsiniz.

Medyumyorumsikayet.net’e gelen tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir