Bursa Medyum Bursa Medyum Hocalar

Büyülerin başarıya ulaşabilmesi için, büyü yapan kişinin niteliği her şeyin üstünde kabul edilmektedir. Bir medyum hoca, gayb alemlerinin enerjilerini kullanabilmek ve en doğru şekilde insanların isteklerini karşılayabilmek için yıllar boyu eğitim alır. Bu eğitim, kimi zaman teorik, kimi zaman ise pratik uygulamalarla gerçekleşir. Hocalar, daha küçük yaşlardan beri bu konu üzerinde çalışır ve akabinde kendi tekniklerini geliştirir.

Medyum hocaların bulundukları şehir, büyü konusunda aldıkları eğitimi de dolaylı olarak etkilemektedir. Örneğin, Bursa medyum hocaları büyü konusunda şehrin vermiş olduğu özel avantajlar sayesinde çok daha rahat olurken, daha küçük bir şehirde faaliyet gösteren medyumlar nispeten daha zorlanabilir.

Medyum hocaların şehirlerden elde ettikleri bu dolaylı avantajlar temelde büyü malzemelerine dayanmaktadır. Büyülerin çoğunda herhangi bir malzemeye ihtiyaç duyulmasa bile, özel durumlarda bulunması zor eşyalara gerek duyulabilir. Örneğin, hint safranına ihtiyaç duyulan bir büyü söz konusuysa, Bursa medyum hocaları bu malzemeye çok daha rahat ulaşacağı için, daha rahat şekilde büyüyü gerçekleştirebilirler.

Malzemeleri bir yana bırakırsak, medyumların aldıkları eğitimler de kimi zaman şehir ile bağlantılı olabilir. Medyumluk işine gönül veren, nefesi kuvvetli hocalar her daim üstat medyumlar tarafından eğitilir. Bu eğitim esnasında, üstatlar öğrencilerine çeşitli teorik eğitimler verirken, etraftaki kaynaklardan da yararlanabilirler. Bursa medyum hocaları örneğinden devam edersek, bu hocaların çeşitli el yazmalarına ve medyumlar tarafından özel olarak saklanan gizli bilgilere ulaşması nispeten daha kolay olmaktadır.

Ancak, bu durum Bursa medyum hocalarının diğer hocalardan daha üstün olduğu anlamına gelmemektedir. Medyumların her biri, eğitimleri süresince kolay veya zor yoldan bu kaynaklara ulaşır. Ulaştıkları kaynakları iyi şekilde değerlendirmek tamamen medyum hocanın karakterindendir. Bu nedenle, gerçek bir medyum hoca ile çalışıyorsanız, bu kişinin Bursa medyum hocalarından olup olmaması, yapılacak olan uygulamanın niteliğini değiştirmeyecektir.

Medyumyorumsikayet.net’e gelen tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir