Kısmet Açma Büyüsü

İnsanların enerji alanlarında oluşabilen problemlerin kaynağı zaman zaman sadece kişinin kendisi değil, kötü niyetliler tarafından yapılmış büyüler de olabilmekte. Özellikle kısmet söz konusu olduğunda, bazı kötü niyetli insanlar tarafından yapılan kısmet bağlama çalışmaları, kişinin hayat boyunca aradığı insanla tanışamamasına, hep bir talihsizlikle karşılaşmasına neden olabilir. Pek çok kişi bu tarz bir durumun farkına varamadan, sadece kısmet açma büyüsü yaptırmak için medyum hocalara başvurmaktadır. Ancak, medyum hoca gerçekten işinin ehliyse, yapacağı araştırma ve enerjisel inceleme sonucunda, başvuran kişinin aslında büyü etkisi altında olduğunu ve bunu çözmek için atılabilecek adımları tespit edecektir. Bu gibi durumlarda, kısmet açma büyüsü yerine öncelikli olarak büyü bozma çalışması yapılmalı, ardından gereken uygulamalar ile kişi eski haline getirilmelidir.

Medyum hoca faktörü, kısmet açma büyüsü gibi hassas konularda diğer büyü türlerine kıyasla çok daha önemlidir. Bir kişinin kısmetinin kapanmasının çok fazla sebebi olabilir. Eğer medyum hoca bu sebeplerin neler olabileceği konusunda yeteri kadar bilinçli değilse, bu çalışmalardan tam verim alamaz ve kişinin ihtiyaç duyduğu uygulamayı tespit edemez.

Tüm bu sebeplerden ve çok daha fazlasından dolayı, kısmet açma büyüsü için çalışacağınız medyum hocayı iyi belirlemeniz önemlidir. Eğer medyum hocanın nitelikleri yetersizse, yapacağı büyünün etkisinin zayıf olacağının bilincinde olmalı, böyle bir sorunla karşılaşarak hem vakit kaybı yaşamamak, hem de maddi olarak zarara uğramamak için başka bir hoca araştırmalısınız.

Medyumyorumsikayet.net’e gelen tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir