Avusturya Medyum Avusturya Medyum Hocalar

Yaşadığımız evren yalnız olmadığımız gibi, gaybi alemlerin enerjileri ve bu alemlerdeki varlıklarla da her an iç içe bir dünyada yaşamaktayız. Tamamen kendi başımıza kaldığımız hiçbir an olmayan bu alemde, ne yapıyorsak yapalım, hepsinin farklı alemlerde bir yansıması olduğunu net şekilde görebiliriz.

Bu alemlerin bilgisine sahip olan medyum hocalar ise, bu bilgiyi diledikleri şekillerde kullanabilmek ve insanların isteklerine vesile olabilmek için özel olarak çabalamaktadır. Bunun için kimi zaman büyü, kimi zaman muska ve vefk gibi uygulamalara başvurmaktadırlar. Hangi ülkede yaşıyor olursa olsun, Avusturya medyum hocalarından, farklı coğrafyaların hocalarına kadar, bu durum ortaktır ve her koşulda evrenseldir.

Bir Avusturya medyum hocasının hangi büyüyü yapıp yapamayacağı bölgelere ve coğrafyalara bağlı değildir. Hocaların yaşadıkları coğrafyalarda, herhangi bir şekilde büyünün etkisi artmaz veya azalmaz. Bir büyünün kimin tarafından yapılabileceğini belirleyen tek unsur, büyüyü yapacak hocanın bilgisi ve eğitimidir.

Medyum hocalar, Avusturya medyum hocası olup olmadığına bakılmaksızın, üstatları tarafından özel eğitimlerden geçirilirler. Sıradan insanlara verilmeyen bu eğitimler, yalnızca nefes gücü ve iradesi fazla olan öğrencilere, üstat medyum hocalar tarafından verilir. Bu eğitimlerin sonucundaysa, yıllar boyu uğraş verilen işin meyveleri çıkar ve medyum hocalar diledikleri gibi gaybi evrenleri kontrol etmeye başlarlar.

Belli sınırlar içerisinde, bir medyum hocanın her türlü büyü ve benzeri uygulamayı yapabileceğini net olarak söyleyebiliriz. Medyumluk işinin tamamen bilgi ile alakalı olması, Avusturya medyum hocalarından veya herhangi bir farklı ülke hocalarından olup olmadığı fark etmeksizin, istenen her türlü çalışmanın yapılabileceğini göstermektedir. Bu nedenle, isterseniz dünyanın bir ucunda yaşıyor olun, eğer başarılı ve bilgisi güvenilir bir medyum hoca bulursanız, o hocaya istediğiniz her alanda büyü yaptırmak için başvurabilirsiniz.

Medyumyorumsikayet.net’e gelen tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir