Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

Büyülerin ne zaman etki edeceği tamamen gaybi alemlerin gizemlerindendir. Bir büyünün etki süresi, hiçbir şekilde insanoğlu tarafından bilinemez ve net bir tarih verilemez. Büyüler, herhangi bir fiziksel nesne gibi hareket etmediğinden, etkilerinin nasıl olacağı konusunda da büyük bir gizem söz konusudur. Medyum hocalar, her ne kadar tahmini süreler verebiliyor olsa da, bu sürenin tam anlamıyla tutması beklenemez.

Geri getirme büyüsü yapıldığı zaman, öncelikle kişilerin arasındaki bağ tetiklenir. İnsanlar arasında oluşan ve gözle görünmeyen bu bağlar, insani ilişkilerin temelini oluşturur. Medyum hocalar, bu bağları inceleyebilme ve gerekli gördüğünde müdahale edebilme bilgisine sahip olduğu için büyüleri gerçekleştirebilmektedir.

Geri getirme büyüsünde de bu bağlar tekrar güçlendirilmek suretiyle büyü gerçekleştirilir. Medyum hoca, öncelikli olarak bağı tespit eder, daha sonra bu bağ üzerinde çalışır. Bağın güçlenmesi hemen gerçekleşse de, kişiler arasındaki ilişkinin fiziksel dünyada ne zaman düzeleceği bilinemez.

Sevgiliyi geri getirme büyüsünü hızlandırmak mümkündür. Elbette her durumda mümkün olmuyor olsa bile, medyum hocaların yaptıkları tavsiyeleri dinlemeniz ve gerekli görülmesi halinde verilen duaları yapmanız halinde, geri getirme büyüsü normalden çok daha hızlı şekilde sonuç verecektir.

Kaybettiğiniz ve hayatınızdan uzaklaşan bir kişinin geri gelmesi için büyüyü destekleyici fiziki davranışların da bulunduğunu unutmamak gerekli. Medyum hocalar işin manevi kısmı üzerinde çalışırken, büyüyü talep eden kişilerin de fiziki çaba göstermesi en doğrusu olacaktır.

Büyü, her ne kadar hiçbir fiziki müdahale olmadan çalışabiliyor olsa da, kişiler tarafından fiziki düzlemde desteklenirse çok daha net sonuçlar verir. Bu doğrultuda, eğer geri getirme büyüsü yaptırdıysanız, mutlaka geri gelmesini istediğiniz kişinin hoşuna gidecek davranışlarda bulunmaya gayret edin. Bu durum, büyünün daha rahat etki etmesini sağlayacağı için, dolaylı yoldan büyünün daha hızlı sonuç vermesini mümkün kılar.

Evlenme büyüsü ile ilgili yazımızı okumak için arşivimize göz atabilirsiniz.

Medyumyorumsikayet.net’e gelen tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir