Büyü Bozdurmak

Her büyünün belli bir yapılışı vardır. Bu yapılış sırasında, gayb alemlerinin enerjileri kullanılır ve bu enerjilerin türleri, büyünün nasıl etki edeceğinden, hangi koşullar altında bozulabileceğine kadar belirleyici unsurdur. Bu durum, büyü bozan hocalar tarafından incelenmediği sürece, hangi büyünün nasıl bozulacağını söylemek mümkün değildir.

Büyü bozan hocalar, bu nedenle her şeyden önce, yapılan büyüyü inceler ve hangi enerjilerin, hangi yöntemlerle kullanıldığını belirler. Bu çalışma yapıldıktan sonra, hangi büyülerin ne yöntemle bozulacağı belirlenir. Bu belirleme, büyünün bozulması için, büyü yapılırken kullanılan malzemelere ihtiyaç duyulup duyulmadığını da aynı şekilde belirlemektedir.

Bazı büyülerde kaşık, kağıt, düğüm gibi malzemelerin kullanıldığına sıklıkla rastlanmaktadır. Bu malzemelerin temel amacı, büyünün etkisinin daha iyi şekilde yansıtılabilmesidir. Gaybi alemler ile bağ kurulmasına ve enerjilerin çok daha net aktarılmasına yarayan bu nesneler, kimi durumlarda büyünün bozulmasında da kritik bir rol oynar.

Nasıl ki, bir kapıyı açmak için anahtara ihtiyaç duyuluyorsa, bir büyüyü bozmak için de, büyünün yapımında kullanılan malzemeye ihtiyaç duyulabilir. Bu konu, özellikle medyum hocaların dikkat ettiği ve incelediği alanlardandır. Çünkü, eğer büyüde malzeme kullanılmışsa ve bu malzeme bulunamıyorsa, buna uygun bir teknik kullanılmalıdır.

Büyü bozan hocalar, aldıkları eğitim sayesinde çok daha net biçimde bu durumu görebilirler. Alınan eğitimler ve bugüne kadar edinilen tecrübeler doğrultusunda, hangi büyünün nasıl bozulacağını çok daha net bilen hocalar, bu bilgileri sayesinde büyülerin çözülmesine vesile olurlar.

Bir büyü çalışmasının en önemli unsurunun büyüyü bozan hocalar olduğunu unutmamak gereklidir. Bu nedenle, her koşulda işinin ehli olan bir insanla çalışmak önemlidir. Özellikle konu büyü bozma olduğu zaman, mutlaka iyi bir araştırma yapılmalı ve geçmişinde sağlam referanslar olan hocalar ile çalışılmalıdır.

Medyumyorumsikayet.net’e gelen tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir