Antalya Medyum Antalya Medyum Hocalar

Büyü konusunda insanların kafasını karıştıran çok sayıda durum söz konusu. Yanlış bilgilendirmeler, kulaktan dolma bilgiler ve buna benzer nedenlerle, insanların büyük çoğunluğu, yapılan bir büyünün yapana geri döneceğini düşünmekte ve bu yüzden isteklerini alabilmek için gayb alemlerinin nimetlerini kullanmamaktadır.

Özellikle ayırma büyüsü gibi konularda dikkat çeken bu yanılgı, Antalya medyum hocalarını da zor durumda bırakabiliyor. Medyum hocalar uzun uğraşlar vererek böyle bir şeyin söz konusu olmadığını anlatmaya çalışsa da, insanlar yine bildiklerine inanarak gayb alemleri gibi büyük bir fırsatı görmezden gelmeye devam ediyor.

Antalya medyum hocalarının bugüne kadar pek çok başarılı ayırma büyüsü yaptığı bilinmektedir. İnternette de pek çok kez hakkında yorum yapılan bu medyum hocalar, doğal olarak hiçbir zaman geri dönen veya olumsuz etki yaratan bir büyüye rastlamamıştır. Aynı şekilde, medyum hocalarla çalışan kişilerde de böyle bir şey görülmemiştir.

Büyülerin olumsuz bir etki yaratarak geri dönüyor olması şehir efsanesinden ibarettir. Büyünün temel mantığına aykırı olan bu durum, Antalya medyum hocaları tarafından da defalarca dile getirilmiş, bu yanılgıya düşülmemesi tavsiye edilmiştir.

Bir büyü yapıldığı zaman, büyü yapılan hedefin enerjisine ve çevresine etki eder. Bu etki çerçevesinde, ayrılık veya aşk halleri oluşturulur ve büyünün görevi biter. Örneğin, Antalya medyum hocalarından birinin kullandığı büyü malzemeleri, büyü görevini yerine getirdiği zaman işlevini yitirecek, sadece büyüyü koruyacak birer araç haline gelecektir.

Büyü bu şekilde çalışırken, büyünün yarattığı enerjilerin tekrar yapana veya yaptırana dönmesi imkansızdır. Bu tarz söylentiler genellikle filmler ve diziler nedeniyle ortaya çıkmakta ve gerçek medyumluk çalışmalarıyla alakalı olmamaktadır. Her medyum hocanın hemfikir olduğu üzere, eğer kara büyü uygulaması yapılmıyorsa, büyünün insan üzerinde olumsuz bir etkisi bulunmaz.

Medyumyorumsikayet.net’e gelen tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir